Kwiaciarnia Julia - Aktualności

Aktualności


Magicznych Świąt...

15 grudnia 2017

Magia Świąt Bożego Narodzenia dotyka każdego z nas.

Czasem w gorączce zakupów i świątecznych porządków zapominamy, by zatrzymać się na chwilę, posłuchać kolędy, ucieszyć się tak jak kiedyś. Kiedy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka, a i jeszcze poprószy śnieg- wszyscy na chwilę stajemy się dziećmi.

To piękny i magiczny czas, zostawmy w sobie choć jego cząstkę na dłużej…

1 listopada - Wszystkich Świętych

29 października 2017

Jeszcze tak niedawno lato, a już do naszych domów zapukała jesień, dni stają się coraz krótsze, noce wydłużają się. Spadające z drzew liście kojarzą się z przemijaniem. Ten okres w roku to czas zadumy, melancholii i spokoju, w który bardzo wpisuje się Święto Wszystkich Świętych. Czas, kiedy wspominamy tych, których nie ma już wsród nas, bliskich, którzy odeszli - czasem tak nagle, zbyt wcześnie.

W kwiaciarni to okres wzmożonej, ale bardzo ciekawej i owocnej pracy, Przygotowujemy przeróżne kompozycje z żywych, ciętych i sztucznych kwiatów z dodatkami suszu, gałązek, szyszek, kompozycje na wiankach, w misach i innych naczyniach.

Mamy w ofercie różnokolorowe chryzantemy cięte i doniczkowe oraz duży wybór zniczy.

Witamy na nowej stronie!

26 września 2017

Zmieniamy się dla Państwa!

Nasza Kwiaciarnia dalej świadczy usługi na najwyższym poziomie w tej samej lokalizacji. Jednak wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom, utworzyliśmy dla Państwa nową stronę internetową, która łatwo pozwoli sprawdzić potrzebne informacje oraz dzięki aktualnościom będą mogli Państwo być na bieżąco z tym, co u nas się dzieje oraz z aktualnymi promocjami.

Zachęcamy do śledzenia nas na stronie i facebook!

Copyright by Kwiaciarnia Julia © 2022. All rights reserved